מודעות פרסומת
נתניהו, מקור - ממשלת ישראל

כיצד יכל היה נתניהו לקנות את עולמו?

0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

מאת: אלעד רזניק

אני לא חלק מכת הרל"ב (רק לא ביבי), אני משתדל להתייחס עניינית לדברים. בעיני בנימין נתניהו הוא ראש ממשלה סביר, בחלק מהדברים מבריק ובמערכת הפוליטית היום יש לו מעט מאוד מתחרים.
===
פוליטיקה זה ספורט דמים, קרב רב. תיק 1000 ותיק 2000 זה עוד משהו שהציבור יכול להעלים ממנו עין, למרות שאם יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו יהיה חייב לפנות את מקומו לדעתי.
=== 
אבל על ה Monkey Business עם המשרד של שימרון ומולכו ? על זה בנימין נתניהו צריך ללכת, בלי שום קשר לכתב אישום בכלל.


===
בנימין נתניהו יכול כמובן לגלות מנהיגות להופיע בשלל ערוצי הטלוויזיה ולהגיד משהו כזה :
===

"ערב טוב, תקופה ארוכה נהנו המקורבים לי ללא ידיעתי ובהתאם לחוק ולתקנות הקיימות מעסקאות שונות של מדינת ישראל. הדברים הללו מתנהלים שנים בהתאם לחוק בכל מיני קונסטלציות , אחד מגדולי המשרדים שעסקו בעסקאות קומבינציה שכאלה הינו הרצוג פוקס נאמן ולאורך שנות ההסטוריה הישראלית היו גם משרדי מקורבים אחרים. הביקורת הציבורית בנושא פקחה את עיני ולכן הורתי להכין הצעת חוק שתוודא שהמקורבים לראש הממשלה לא נהנים מכל העולמות. כיוון שאני לא כל יכול והצעת חוק תלויה בחברי הכנסת האחרים, הורתי מיידתי על הפסקת העסקתם של עוה"ד שימרון ומולכו בכל ווריציה שהיא בין אם כעוה"ד שלי ובין אם כעוה"ד של מדינת ישראל. כל החוזים המסחריים בהם ייצג עוה"ד שימרון חברות אל מול גופיים רשמיים של מדינת ישראל יוקפאו ויבחנו, לא יאושרו הסכמים מסחריים חדשים בין מדינת ישראל לבין אותם חברות ואותו הדבר יחול על עוה"ד מולכו. צר לי שכך התגלגלו הדברים, אני מודה לציבור על הביקורת שפקחה את עיני ואעשה כל מאמץ על מנת שהחוק המסדיר נושאים אלו יעבור במהלך המושב הקרוב."


===
אם זה מה שבנימין נתניהו היה עושה הוא היה קונה את עולמו. אבל ביבי לא מנהיג ולא יעשה את זה.
===
אל תבינו אותי לרגע לא נכון, בנימין נתניהו לא המציא את השיטה הוא רק שכלל אותה. אבל הדברים חייבים להעצר במשמרת שלו. מספיק.

נהנתם? מוזמנים לעשות לדף לייק ולעקוב אחרי דף קצרצרים בפייסבוק

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
מודעות פרסומת

About אלעד רזניק

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

השאר תגובה