מודעות פרסומת
חשש גובר מאסלאם באירופה - מקור צילום מסך מיו טיוב

הסקר שמצביע על החשש הגובר באירופה ובארה"ב מהאיסלאם הקיצוני

0 0
Read Time:1 Minute, 48 Second

מאת: זיו גולדפישר

הפיגוע במנצ'סטר, כמו הפיגועים בפריז ובבריסל, הפכו את הציבור באירופה – ובמערב כולו – למודאג. העלייה בשיעור המוסלמים והאלימות הקשה של ארגוני הטרור גורמים למתח ועצבנות בקרב רבים. סקר חדש שפרסם מכון "פיו" מגלה כי 79 אחוזים מתושבי אירופה ו-72 אחוזים מהאמריקאים מודאגים מהאסלאם הקיצוני.

כדאי מאוד לחזור שוב ושוב על המספרים, שמשמעם ברור: בספרד, בריטניה, גרמניה וארה"ב מתחילים להתעורר ולהבין שהאדמה בוערת תחת רגליהם. והאשמה בכך נעוצה אך ורק באסלאם הקיצוני.
המדינה המודאגת ביותר מהאסלאם הקיצוני היא איטליה, עם 89 אחוז מאזרחיה.

גם בספרד, גרמניה ומדינות נוספות היו שיעורים גבוהים של דאגה מהאסלאם הקיצוני. אך גם בסקר הזה נראה כיצד עיוותי הפוליטיקלי קורקט גורמים לעיוורון מוסרי.

שבדיה, הסובלת מאלימות קשה ופשיעה גוברת וממגפת אלימות מינית נגדה אזרחיה – והכל בגלל המוסלמים, היא המדינה שבה שיעורי המשיבים שהם מודאגים מהאסלאם הקיצוני הם הנמוכים ביותר: רק 55%. זאת המדינה, זיכרו, שהצביעה בעד ההחלטה האנטי ישראלית באונסק"ו – המדינה המערבית היחידה שתמכה בהחלטה שניתקה את הזיקה בין ירושלים לעם היהודי. גם בקנדה המונהגת על ידי טרודו המטורלל, זה שהביע את רצונו ברב תרבותיות ומיהר לחבק מהגרים מוסלמים, היו שיעורים נמוכים יחסית של דאגה מהאסלאם הקיצוני – 56%.
והבעיה רק מתעוררת כרגע.

דאגה מאסלאם באירופה ואמריקה

סקר נוסף שפורסם על ידי אותו מכון (מומלץ, סתם בשביל העניין, לעקוב אחרי פרסומי מכון פיו), מגלה כי האסלאם היא הדת שצומחת בקצב המהיר ביותר.
עם זאת חשוב לציין כי לא כל המוסלמים ולא האסלאם בכללו הוא שצריך להדיר שינה מעינינו, אלא האסלאם הקיצוני. רוב המוסלמים, אחרי הכל, הם אנשים שלווים שרק רוצים להתקיים בכבוד. ובנוסף, קיצוניים יש גם ביהדות ובנצרות ובקרב דתות אחרות. אבל, וכאן האבל הגדול ביותר, שיעורי הקיצוניים באסלאם, האלימות והאמצעים שהם נוקטים כדי לממש את מטרותיהם (שהן, נודה, כיבוש העולם על מנת להטיל את דתם על כמה שיותר אנשים) וקבלתם על ידי הסביבה הם חסרי תקדים בהשוואה לכל דת אחרת.
נתוני הסקר ממחישים את האמירה המפורסמת שלפיה הכרת הבעיה היא חצי דרך לפתרון.

האם האירופים יהיו מוכנים ללכת עוד צעד אחד ולוותר על ערכי זכויות האדם במאבק באסלאם הקיצוני?

אני מקווה, כי זו הדרך היחידה לפתרון.

נהנתם? מוזמנים לתת לנו לייק ולעקוב אחר קצרצרים בפייסבוק

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
מודעות פרסומת

About זיו גולדפישר

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

השאר תגובה